FC Slovácko vs SK SV Bojkovice

Datum a čas konání: 29.4.2024 16:00
Místo: Mařatice - východ

Mladší přípravka zcela ovládla satelitní turnaj v Brumově!

V sobotu 21. ledna 2017 pokračoval druhým turnajem zimní satelitní okruh mladších přípravek. Tentokrát se hrálo ve sportovní hale v Brumově. Naši kluci předvedli výborný výkon a celý turnaj suverénně vyhráli. Po první třetině soutěže si vypracovali již jedenáctibodový náskok před druhým Uherským Brodem, když všech 10 zápasů vyhráli!

Další (v pořadí třetí) turnaj zimní satelitní série se uskuteční v sobotu 18. února 2017 ve sportovní hale ve Valašských Kloboukách.