FC Slovácko vs SK SV Bojkovice

Datum a čas konání: 29.4.2024 16:00
Místo: Mařatice - východ

Starší přípravka na domácím satelitu bronzová! Vítězem Brumov!

Svou pouť zakončila satelitní přípravkářská sezona 2017 závěrečným turnajem, který se uskutečnil v sobotu 25. března 2017 v bojkovické sportovní hale ZŠ T. G. Masaryka.

V domácím turnaji starší přípravkáři Slovácké Viktorky zabojovali a obsadili velmi příjemnou bronzovou příčku za vítězným Brumovem a druhým Slavičínem! V celkovém pořadí tak o jeden jediný bod přeskočili Valašské Klobouky a obsadili 5. pozici konečného pořadí celého satelitu! Protože ale naši kluci byli jedním z nejmladších týmů v soutěži, mají velký předpoklad bojovat v příštím ročníku o příčky nejvyšší!

Suverenním vítězem satelitního ročníku 2017 se stal s náskokem 24 bodů tým FC Elseremo Brumov, stříbrné medaile získali chlapci ze Slavičína a bronzové s odstupem 13 bodů na druhou příčku hráči Uherského Brodu.

Nejlepším střelcem celé soutěže se stal díky 34 přesným zásahům brumovský Adam Fojtík! Další místa v pořadí střelců obsadili rovněž brumovský Martin Pacík s 25 brankami a slavičínský Jakub Jandl, autor 17 gólů!

Všem týmům gratulujeme k předvedeným výkonům a přejeme do dalšího období hodně sportovních úspěchů a za rok se těšíme opět na shledanou!

Sestava SK SV Bojkovice:

Marušák - Bětík, Blaha, Chovanec, Koubek, Toman, Kalík, Habáník, Chmela, Mlček.

Střelci branek jednotlivých týmů:

Bojkovice - Bětík A. 3, Chovanec M. 2, Mlček L. 1, Habáník S. 1

Brumov -  Fojtík A. 9, Pacík M. 3, Pinďák P. 2, Struhař M. 1, Dorňák F. 1, Struhař V. 1

Slavičín - Jandl J. 3, Šedivý R. 2, Malaník J. 1, vlastní 1

Slušovice - Vykopal J. 2, Juřík K. 1, Divila O. 1

Uherský Brod - Duřil T. 3, Šobáň J. 3

Valašské Klobouky - Bartoš V. 2, Vangor O. 1

Střelci branek jednotlivých týmů celkově (po všech 6 turnajích):

Bojkovice - Kalík A. 8, Bětík A. 8, Habáník S. 7, Chovanec M. 6, Mlček L. 4, Koubek A. 1, Toman D. 1

Brumov - Fojtík A. 34, Pacík M. 25, Krahulec J. 8, Dorňák F. 8, Pinďák P. 8, Struhař M. 7, Martinka J. 6, Sucháček L. 5, Struhař V. 4, Kozáček D. 3, Rumánek J. 2, Šerý D. 1, Kozáčková M. 1, vlastní 3

Slavičín - Jandl J. 17, Šedivý R. 14, Marek J. 5, Šimoník Š. 5, Boráň M. 4, Bačo M. 4, Malaník J. 3, Chytrý D. 2, Mikovčík S. 1, Tělupil T. 1, vlastní 3

Slušovice - Matula P. 6, Němec T. 5, Divila O. 5, Vykopal J. 5, Brázda M. 4, Juřík K. 3, Divílek M. 2, Smetanová A. 1, Červenka D. 1, Polaštík J. 1

Uherský Brod - Duřil T. 10, Červenka J. 6, Gazdík J. 5, Šobáň J. 5, Mahdal P. 4, Kovařík R. 4, Gaži S. 4, Maleňák F. 3, Vacula P. 2, Kolaja R. 1, Antonín D. 1, Mlčoch F. 1, Běhůnek A. 1,

Valašské Klobouky - Vangor O. 13, Ptáček A. 7, Obadal T. 3, Bartoš V. 3, Zůbek T. 2, Hlavička A. 1, vlastní 1