St. žáci: Bojkovice - Štítná n/V 3:10 (2:5) přípravné utkání

Sestava SK SV Bojkovice:

Farý A. - Malár T., Koudelík M., Suchánek M., Malár V., Kovář V., Bulejko E., Gago J., Kalík F., Machala M., Klimeš M.

Střídali: Žak M., Svoboda E., Sommer J., Surý Š., Liška M.

Komentář trenéra Stružky:

"Další přípravný zápas jsme odehráli v neděli 20. srpna 2017 od 14.00 hodin na domácím stadionu znovu s velmi kvalitním soupeřem, který v minulé sezóně skončil na druhém místě KP. Úvodní minuty zápasu byly docela vyrovnané a hra se odehrávala uprostřed hřiště. Po několika minutách jsme se dokonce ujali vedení po rohovém kopu Gagy, na který si velmi dobře naběhl Klimeš a neomylně zakončil hlavou. Po obdržené brance se začali Štítňané rozehrávat a získali převahu. Do poločasu soupeř výsledek otočil a vstřelil čtyři branky. V závěru poločasu se nám podařilo vstřelit druhou branku po vydařené kombinační akci. Svoboda získal míč, posunul ho na kraj zálohy Kalíkovi, který krásnou přihrávkou vybídl Lišku a ten se tváří tvář brankařovi nemýlil.

Po přestávce hosté ještě zvýšili aktivitu a donutili nás k mnoha jednoduchým ztrátám po nepřesných přihrávkách a nedůrazu. Nabídnuté šance soupeř nekompromisně trestal a zatížil naše konto dalšími šesti brankami. Po pěkné přihrávce Koudelíka korigoval výsledek na konečných 3:10 krásným přehozením brankaře Kalík. V zápase jsme často střídali, abychom do hry zapojili maximum hráčů, kteří tak získávají cenné zkušenosti na velkém hřišti. Nelehký debut si poprvé ve velké brance odbyl Gusta Farý. Další přípravný zápas odehrajeme už tento čtvrtek od 17:30 v Luhačovicích."