SK SV Bojkovice vs TJ Sokol Újezdec -..

Datum a čas konání: 11.5.2024 16:30
Místo: stadion kopané Slovácké Viktorie v Bojkovicích

Muži A: Bojkovice - Vnorovy 3:4 (1:4) přípravné utkání

Další přípravné utkání odehrála Slovácká Viktorka v sobotu 17. února 2024 od 10:00 hodin proti sedmému týmu I.A třídy, sk. B Jihomoravského krajského fotbalového svazu - FK Agro Vnorovy. Utkání se uskutečnilo na umělé trávě v Kunovicích ...

Branky SK SV Bojkovice:

Gago P. 2, Dolina Vojtěch

Sestava SK SV Bojkovice:

Varous - Dolina Vít, Varga, Jančařík, Kundrata, Bania, Andrlík, Kalík F., Gago J., Dolina Vojtěch, Gago P. Střídali: Ridoško, Malár, Bětík, Chovanec. Trenér Kolář.

Komentář k utkání připravil kapitán mužstva Víťa Dolina:

„Opět jsme pro absence některých hráčů nebyli kompletní, ale šanci dostali jiní, zejména mladíci, kteří ukázali, že se mužského fotbalu nebojí a zaslouží pochvalu.

Brzy jsme z důvodu naší neorganizovanosti v obranné fázi prohrávali 4:0, když soupeř proměnil vše aniž by si brankář Varous vůbec mohl sáhnout na míč. Jinak se fotbal ale hrál spíše mezi šestnáctkami a my byli dost nepřesní. Postupem času 1. půle jsme se začínali osmělovat a zjistili, že se soupeřem můžeme hrát fotbal. Závěrem prvního poločasu nám pomohla branka Vojty Doliny, který si naskočil na přední tyč na centr z pravé strany.

V poločase nám trenér definoval příčinu tak velkého výsledkového rozdílu a řekl bych, že v druhé půli jsme hráli spíše my a zaslouženě jsme dvěma pěknými brankami Peti Gaga snížili na rozdíl jediného gólu. Nutno zmínit, že na druhou jej krásně vysunul teprve patnáctiletý Ridoško. Tlačili jsme se za vyrovnáním, což se bohužel nepodařilo, ale i soupeř hrozil z brejků.

Dostat 4 (a navíc tak hloupé) branky je trestuhodné, avšak závěr prvního poločasu a druhá půle ukázala, že máme na čem stavět, jen je potřeba reagovat na soupeřovo rozestavení, více na hřišti komunikovat a hlavně pokračovat v tréninku.“