Datum a čas konání: 4.5.2024 14:00
Místo: Staré Město
Rozhodčí: Filgas - Fridrich, Uhlířová

Muži A: Štítná n/V - Bojkovice 3:5 (2:2) příprava

Další přípravné utkání odehrála Slovácká Viktorka v sobotu 24. února 2024 od 18:00 hodin na umělé trávě ve Štítné nad Vláří s domácím týmem, pátým mužstvem krajského přeboru.

Branky SK SV Bojkovice:

Andrlík 2, Gago J. z pen., Gorčík, Kalík F.

Sestava SK SV Bojkovice:

Urbánek - Křižka, Varga, Jančařík, Dolina Vít, Gago J., Gorčík, Kalík F., Dolina Vojtěch, Andrlík, Bania. Střídali: Kundrata, Malár, Chovanec, Ridoško. Trenér Kolář.

Sled branek:

2:0, 2:4, 3:4, 3:5

Komentář gólmana Urbánka k zápasu:

"Po vlažnějším úvodu utkání, kdy jsme prohrávali 2:0, zvýšili naši hráči svou aktivitu a do poločasu jsme srovnali. První gól vstřelil Jan Gago z penalty, kterou zařídil Víťa Dolina. Vyrovnávací branku přidal Tomáš Andrlík po přihrávce Vojty Doliny.

Druhý poločas už byl v režii našeho mužstva. Třetí gól vsítil opět Tomáš Andrlík, čtvrtý Tomáš Gorčík. Následovalo prostřídání našeho týmu, kdy se na hřišti objevila čtveřice čerstvých hráčů. Ale výkon týmu to nepoznamenalo. Domácí sice v polovině druhého poločasu po chybě brankáře Urbánka snížili na 3:4, ale po chvíli naši hráči zvýšili na 5:3 po rohovém kopu zahrávaném Filipem Kalíkem, kdy domácí hráč protečoval balón do vlastní branky. V závěru měl dvě nadějné střely Adam Kundrata, ale jednu brankář Štítné vyrazil na roh, druhou sice vyrazil před sebe, ale Víťa Dolina nedokázal dotlačit míč do branky a přestřelil."

V dalším zimním přípravném utkání se Slovácká Viktorka střetne s mužstvem Prlova v sobotu 2. března 2024 od 12:00 hodin na umělce v Hrádku.

Také všechny srdečně zveme 2. března 2024 od 16:00 hod. na Kulturní dům v Bojkovicích, kde se koná tradiční košt slivovice!