Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: Nedachlebice
Rozhodčí: Kovářčík - Uhlířová

Muži: Újezdec - Bojkovice 4:1 (1:0) přípravné utkání

V sobotu 15. července 2017 od 17.00 hodin odehrálo mužstvo Slovácké Viktorky po dvou úvodních trénincích první přípravné utkání před nadcházející sezonou, a to na hřišti tradičního rivala - týmu TJ Sokol Újezdec-Těšov, který bohužel po nevydařené sezoně sestoupil do I.B třídy.

Hlavně v 1. poločase bylo naše mužstvo herně lepší, ale ztroskotalo na nepřesné koncovce, když v 18. min. neproměnil Hladík ani pokutový kop. Trest přišel ve 43. min., když se domácí ujali vedení. Domácí tým hrál i ve 2. půli velmi zodpovědně a průběžně gólově trestal (v 60., 75. a 85. min.) chyby Slovácké Viktorky. Až příliš krutý výsledek zkorigoval v 90. min. gólem na 4:1 Zýka.

Věřme, že do 1. mistrovského utkání nové sezony (v neděli 6. srpna v 17.00 doma s Koryčany) se ještě řada věcí podaří vypilovat ... Pozitivem je široký kádr hráčů, který se zapojil do přípravy a 17 z nich se představilo i v dnešním přátelském utkání.

Sestava SK SV Bojkovice:

Urbánek - Křižka, Jančařík, Varga, Miča, Lekeš, Hanke, Gorčík, Dolina, Zýka, Vacula, Kašša, Slavíček, Naňák, Gago, Kalina, Hladík.

Na domácím hřišti v Bojkovicích se Slovácká Viktorka představí v přípravném utkání již tento pátek 21. července 2017, kdy se od 17.30 hodin střetne s účastníkem I.B třídy - týmem FC TVD Slavičín B.