FC Rožnov pod Radhoštěm vs SK SV Bojkovice

Datum a čas konání: 8.5.2024 10:00
Místo: UT Rožnov pod Radhoštěm

Dorost Slovácké Viktorky zvítězil na turnaji v Újezdci!

Nově rodící se omlazené mužstvo dorostu Slovácké Viktorie zaznamenalo pěkný úspěch, když v sobotu 22. července 2017 triumfovalo na 5. ročníku Memoriálu Františka Jančáře - mezinárodním dorosteneckém fotbalovém turnaji, který uspořádal TJ Sokol Újezdec - Těšov.

V úvodním utkání turnaje (všechna utkání se hrála 2x35 min.) se naše mužstvo střetlo s tradičním rivalem, týmem ČSK Uherský Brod. Skóre utkání otevřel již v 6. min. přízemní střelou Patrik Martinec - 1:0. Ve 22. min. Uh. Brod vyrovnal po rohovém kopu na 1:1. Vítěznou a zároveň postupovou branku utkání pak vstřelil ve 29. min. Jakub Lukáš, když z levého křídla šikovně přehodil vybíhajícího gólmana - 2:1!

Ve finále na kluky čekal slovenský soupeř - Trenčiansky futbalový klub Opatová. Od úvodního hvizdu byl náš tým jednoznačně lepší a v polovině utkání vedl 2:0 po brankách Andrlíka ve 12. minutě a Martince ve 32. minutě. Když hned z kraje druhé půle padl do slovenské branky 3. gól, soupeř rezignoval a naši kluci proměnili závěr turnaje ve fotbalovou exhibici s řadou pohledných akcí a krásných gólů! Konečné skóre se zastavilo až na stavu 9:0!

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen zároveň nejlepší střelec, autor 4 branek - kapitán Slovácké Viktorky Patrik Martinec!

Nejen jemu, ale celému týmu náleží velká gratulace za předvedený zodpovědný výkon v obou utkáních turnaje! Jen tak dále, pánové!

Sestava SK SV Bojkovice:

Vaculín - Svoboda, Koudelík, Králík, Vavrečka, Krpálek, Lukáš, Klimeš, Kundrata, Bulejko, Vyhnálek, Andrlík, Vápeník, Martinec. Trenér Miča, vedoucí mužstva Novotný.

Výsledky turnaje:

SK SV Bojkovice - ČSK Uherský Brod 2:1 (2:1); branky SK SV: Martinec, Lukáš

TJ Sokol Újezdec-Těšov - TFK Opatová 1:2 (0:2)

Utkání o 3. místo:

TJ Sokol Újezdec-Těšov - ČSK Uherský Brod 1:5 (1:2)

Finále:

SK SV Bojkovice - TFK Opatová 9:0 (2:0); branky: Martinec 3, Vápeník 3, Andrlík, Klimeš, Vyhnálek

Pozn.

Před začátkem nové sezony čekají dorostence ještě 2 přípravná utkání na domácím stadionu v Bojkovicích: