Místo: stadion kopané Slovácké Viktorie v Bojkovicích

Kraj. pohár: Kunovice - Bojkovice 4:2 (1:1)

Branky:

81. a 90. Brim, 15. Masařík, 77. Skovajsík - 26. Jančařík, 68. Vacula z pen.

Sestava SK SV Bojkovice:

Polášek - Jančařík, Zýka (46. Dolina), Miča, Naňák, Slavíček, Gago, Hladík Luboš (46. Hladík Lukáš), Křižka, Hanke, Lekeš (46. Vacula). Trenér Vacula.

Ve středu 16. srpna 2017 se mužstvo mužů Slovácké Viktorky představilo od 17.30 hodin na hřišti účastníka I.B třídy, sk. C - Fotbalu Kunovice - v osmifinále Poháru hejtmana Zlínského kraje. Utkání odřídila trojice rozhodčích ve složení Dunda - Rybka, Zicháček.

Na vedoucí branku domácího Masaříka z 15. minuty odpověděl vyrovnáním ve 26. min. Jančařík. Ve 2. půli se zásluhou proměněné penalty Vaculou (po faulu na Naňáka) dostala Slovácká Viktorka do vedení.

Závěr utkání ale patřil domácímu týmu, který 3 brankami v poslední čtvrthodince otočil skóre utkání a postoupil do čtvrtfinále krajského poháru, kdy se utká opět na domácí půdě s týmem SK Boršice (KP), které dokázaly vyřadit Dolní Němčí na jeho hřišti poměrem 2:0.