Místo: stadion kopané Slovácké Viktorie v Bojkovicích

ČSK Uherský Brod - SK SV Bojkovice 6:1 (4:1)

branka SK SV: Stojka

Sestava: Vaculín - Bulejko, Vavrečka, Svoboda, Mojžíšek, Koudelík, Andrlík, Gago, Králík, Lukáš, Juřenčák. Střídali: Machala, Stojka, Kundrata.

Komentář trenéra Romana Stružky:

"První přípravné utkání jsme odehráli s velmi dobrým soupeřem, který je po podzimní části na třetím místě KP žáků. V prvním poločase měl soupeř více ze hry. Po jeho první brance jsme dokázali ještě vyrovnat. Zanedlouho jsme však obdrželi branku na 2:1. Následně jsme zahrozili i my, když byl po individuální akci faulován v pokutovém území domácích Andrlík. Z nařízené penalty jsme však vyrovnat nedokázali. Do poločasu soupeř vstřelil ještě dvě branky po našich individuálních chybách.

Do druhé půle jsme vstoupili mnohem lépe, hra se vyrovnala a místy jsme byli i lepší. Dokázali jsme si vytvořit dvě velmi dobré brankové příležitosti, které jsme však neproměnili. Až v samotném závěru vstřelil soupeř dvě branky opět po chybách a nedůrazu před našim pokutovým územím a upravil tak konečné skóre na 6:1. Přestože je skóre jednoznačné, každý takový zápas je pro kluky cennou zkušeností. Obzvlášť pak pro pět mladších žáků, kteří v zápase nastoupili.

Již v neděli zajíždíme na další přípravné utkání k silnému soupeři do Štítné a budeme se snažit o zlepšení svého výkonu."

Neděle 14.2.2016 - 12.00 (UT Štítná nad Vláří)

TJ Štítná nad Vláří - SK SV Bojkovice 2:3 (0:2)

branky: Malaník, Černý - Andrlík, Vavrečka, Lukáš

Sestava: Vaculín - Králík, Vavrečka, Svoboda, Mojžíšek, Koudelík, Andrlík, Gago, Stojka, Lukáš, Juřenčák. Střídal: Machala.