SK Slovácká Viktoria Bojkovice

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Přípravná utkání starších žáků

Vedoucí mužstva starších žáků SK SV Bojkovice Michal Vrba informoval o přípravných utkáních:

"Starší žáci začali venkovní přípravu na jarní část sezony rovnou zápasy s předními týmy krajského přeboru.

V obou zápasech odvedli velmi dobré výkony a začali si na tyto týmy více věřit. Nejprve se utkali 7. února v Uherském Brodě na Lapači s týmem ČSK Uherský Brod, kterému podlehli po vyrovnaném poločase 2:5 a další čtvrtek 14. února porazili na UT v Hrádku Slavičín 6:2."

1/

ČSK Uherský Brod - SK SV Bojkovice 5:2 (2:2), branky Bojkovic: Rapant a Klimeš

Sestava:

Petr Kusin - Erik Svoboda, Marek Žak, Jirka Masařík, Zuzana Kovářová, Tomáš Malár, Vojta Kovář, Filip Kalík, Štěpán Surý, Adam Sekér, Pavel Rapant, Matyáš Liška, Miloš Klimeš, Diana Merčáková.

2/

FC TVD Slavičín - SK SV Bojkovice 2:6, branky Bojkovic: Klimeš, Rapant, Masařík, Žak, Kovář a Vrba

Sestava:

Matyáš Liška (2. poločas Marek Žak) - Erik Svoboda, Tomáš Malár, Jakub Sommer, Vojta Kovář, Michal Vrba, Filip Kalík, Štěpán Surý, Adam Sekér, Pavel Rapant,  Miloš Klimeš, Diana Merčáková a Jirka Masařík.

Další přípravný zápas sehrají starší žáci 7. března opět s týmem ČSK Uherský Brod v Uherském Brodě na Lapači.