SK SV Bojkovice vs FA Zlechov

Datum a čas konání: 6.5.2024 17:00
Místo: stadion kopané Slovácké Viktorie v Bojkovicích

Mladší přípravka získala na satelitu stříbrné medaile!

V sobotu 30. března 2019 proběhl ve Sportovní hale ZŠ TGM v Bojkovicích finálový turnaj "Zimní halové ligy" mladších přípravek. Za předem jasným vítězem ČSK Uherský Brod (78 bodů) svedla tuhou bitvu o stříbrné medaile domácí přípravka se Slavičínem.

Jako rozhodující se v průběhu satelitu projevil hned první zápas turnaje, v němž Slovácká Viktorka zdolala Slavičín 2:1 a v průběžné tabulce zvýšila svůj náskok před svým rivalem až na 5 bodů. Slavičínští ovšem pokračovali ve velmi dobrých výkonech a bojkovický turnaj nakonec vyhráli. Aby náš tým obsadil v celkovém pořadí přece jen stříbrnou příčku, musel v posledním utkání turnaje s Brumovem minimálně remizovat, což se mu po bezbrankovém utkání podařilo a se ziskem 54 bodů obsadila Slovácká Viktorka 2. místo! Za třetím Slavičínem (53 bodů) probíhala stejně dramatická bitva o 4. příčku, která dopadla úspěšněji pro Brumov (37 bodů), jenž přeskočil v celkovém pořadí Vizovice (35 bodů).

S obrovskou převahou se stal nejlepším kanonýrem soutěže autor 55 branek Šimon Gazdík z Uherského Brodu! Další příčky obsadili s 26 vstřelenými góly David Ruman ze Slavičína a Adam Špaňhel z Vizovic. Těsně v závěsu za nejlepšími pak obsadil čtvrtou příčku domácí ostrostřelec Prokop Maštalíř s 25 přesnými zásahy.

Hvězdami svých týmů byli jednotlivými trenéry vybráni Pavel Trčka z Valašských Klobouků, Adan Špaňhel z Vizovic, Šimon Novák z Brumova, David Ruman ze Slavičína, Prokop Maštalíř z Bojkovic a Tadeáš Kliment z Uherského Brodu!