SK Slovácká Viktoria Bojkovice

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Slovácká Viktoria Bojkovice
www.sksvbojkovice.cz

Příští zápas

SK SV Bojkovice vs SK Zlechov

Datum a čas konání: 11.4.2020 15:30
Místo: stadion kopané Slovácké Viktorie v Bojkovicích

Ondrášovka Cup mládeže 2019

Ondrášovka Cup mládeže 2019

Reportáže připravil trenér mládeže Lubomír Valter mladší

Po loňském zkušebním ročníku jsme přihlásili do Poháru mládeže pod hlavičkou FAČR 4 týmy, které již předkola průběžně absolvovaly.

Ondrášovka Cup je mládežnický turnaj, který probíhá po celé republice prvním a druhým předkolem, kvalifikací a záverečným televizním finálem, kde již nastoupí týmy z ligových center.

U9 svá předkola suverénně ovládla a v závěrečné kvalifikaci je čekají skvělí soupeři !!!!

Malí šikulové narození r. 2011 a mladší potvrdili svůj talent. 1. předkolo ve Vyškově proletěli s pohárem nad hlavou a hned za 14 dnů se představili proti mnohem zkušenějším soupeřům z velkých měst v Kroměříži. Do 1. zápasu proti domácí Hanácké Slavii vstoupili s velkým respektem, který rychle opadl a velkým ofenzivním uragánem smetli favority za 20 minut 5:1 !!!
Další utkání dopadla rovněž nad očekávaní, a proto je z toho vysněný postup do dalšího kola. Další výsledky našeho týmu: SK SV Bojkovice - SK Hranice 5:4, SK SV Bojkovice vs FK Hodonín 5:0, SK SV Bojkovice - TJ Zdounky 3:4 (nakonec 3:0 kontumováno v náš prospěch - za soupeře nastoupili starší hráči), SK SV Bojkovice - 1. FC Viktorie Přerov 5:2.
O velký úspěch se postarali zejména střelci Kryštof Vacula, Adélka Berčíková, vynikající gólman Viktor Michalčík, bojovník Patrik Uchytil. Další zdatně sekundovali - Jenda a Jožka Jančaříci, Luděk Jurásek, Eliáš Bruštík, Míša Pospíšil. Trenéři: L. Valter ml., P. Jančařík.

Bravo borci a hodně štěstí v dalším kole !!!

V závěrečném kvalifikačním turnaji o postup do celorepublikového finále se náš tým představí v Hrušovanech u Brna ve středu 9. října od 10.00 hodin. Našimi soupeři budou následující týmy: 1. FC Slovácko, FC Zbrojovka Brno, SK Líšeň, FC Sparta Brno, TJ Svitavy, FC Velké Meziříčí a FC Slovan Havlíčkův Brod.

U10 v Bohdalicích zklamali

Chlapci ročníku 2010 své trenéry vůbec nepotěšili a ze svého turnaje si udělali výlet místo školy. Po úvodní prohře s nadšeně hrajícím domácím týmem, nestačili ani na soupeře ze Starého Města, Vyškova či Prusínovic.
Turnaje se zúčastnili tito hráči:
David Lahuta, David Valíček, Mira Zemánek, Teo Neveselý, Alex Stejskal, Matyáš Brhlík a borci z ročníku 2011 - Patrik Uchytil, Kryštof Vacula. Trenér: D. Vacula.

Bohužel nejmladší borci snesli jako jediní přísné měřítko a i když se nedařilo, bojovali jako lvi. Proto chlapci hlavu vzhůru a trénovat! Máme co dohánět !!!

U13 vybojovali ve Vyškově 3. místo, které znamenalo postup do dalšího kola!

Turnaj ve Vyškově pro ročník 2007 a mladší byl poznamenaný neúčastí 2 týmů. Výsledky našeho týmu: SK SV Bojkovice - TJ Tovačov 2:0, SK SV Bojkovice vs Moravan Lednice 0:2, SK SV Bojkovice - FC Vyškov 1:4.

Chlapci si poradili s papírově slabším soupeřem, podlehli po boji vynikajícímu týmu z Podluží a sklonili hlavu nad výkonem domácího týmu, hrajícího v přední části ligové tabulky. V utkání viděli kluci, kde mají ještě rezervy a kde zaostávají za chlapci, trénujícími 4x týdně a vybranými pro fotblovou školu z celého Vyškovska. Nicméně pozitivem byla naše bojovnost. Zápas byl dlouho vyrovnaný 1:1 a rozhodli až individuální chyby.
Reprezentovali: Marušák - Koubek, Kalík, Bětík, Toman, Valíček, Šimoník, Berčík, Mlček, Jál, Janůj, Ridoško, Chovanec. Trenéři: Valter ml., Kaplan.
Další kolo čeká na naše borce v Kroměříži 3. října, kde se opět mohou těšit na ještě kvalitnější soupeře. Věříme, že tyto konfrontace posunou  naše šikovné fotbalisty dopředu.

U12 rozjedou svou 1. skupinu 2.10. v Prusínovicích

Soupeři: 1. FC Viktorie Přerov, TJ Valašské Meziříčí, Zubr Přerov, Sokol Podlesí, TJ Prusínovice.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Tabulka

1. TJ Osvětimany 13 62:12 35
2. SK SV Bojkovice 13 38:22 28
3. TJ Nivnice 13 29:14 24
4. FC Koryčany 13 29:28 23
5. TJ Sokol Újezdec -.. 13 33:24 22
6. FK Dolní Němčí 13 29:24 21
7. TJ Nedachlebice 13 30:31 20
8. FC Fryšták 13 24:25 20
9. TJ Šumice 13 28:34 18
10. Fotbal Kunovice 13 24:28 17
11. FC Viktoria.. 13 21:36 15
12. SK Zlechov 13 8:40 12
13. TJ Spartak Hluk 13 17:28 9
14. TJ Buchlovice 13 14:40 9

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FC Koryčany
SK SV Bojkovice
1:2 PP
Podrobnosti

Střelci týmu

10 gólů

Petr Gago

7 gólů

Vojtěch Dolina

5 gólů

Vít Dolina

4 góly

Michal Miča

3 góly

Daniel Vacula

2 góly

Jaroslav Kříž

2 góly

Dominik Slavíček

2 góly

Marco Pešek

1 gól

Martin Jančařík

1 gól

Patrik Martinec

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 93135
Posledních 30 dnů: 878 | Posledních 7 dnů: 150 | Poslední den: 15

© 2020 SK Slovácká Viktoria Bojkovice | Všechna práva vyhrazena | www.sksvbojkovice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne